Ã–VRIGT / Musikinstrument / Elgitarr 6834612

nr 683 4612

Elgitarr

Kingston (Korea)

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 februari 2011
kl 19:21:29

25/2 15:40:49 1      Vinnande bud
26/2 21:22:54 2      200 kr